Master: Бюджетні установи

Програмний продукт для ведення комплексного обліку в бюджетних установах.

Master: Бюджетні установи

Illustration

Програмний продукт для комплексного обліку у бюджетних установах.
Створений для українського ринку та відповідає чинному законодавству України. Доступно у хмарному та стаціонарному рішеннях.
Програмний продукт MASTER: Бюджетні установи складається з модулів:
ПЛАНУВАННЯ І ФІНАНСУВАННЯ — ведення кошторису, контроль за його виконанням; облік за підпрограмами, згортання КЕКВ (2281, 2282, 2610, 3210).
БАНК — інтеграція з СДО "Клієнт казначейства - Казначейство"; контроль зобов'язань із кошторисом, аналіз погашення зобов'язань.КАСА — документи каси, касова книга, розрахунки з підзвітними особами, звіти.НЕОБОРОТНІ АКТИВИ — картотека ОС та ІНМА, додаткові аналітичні розрізи, документи руху ОС та ІНМА, амортизація, звіти.ПОСЛУГИ — облік отриманих та наданих послуг (батьківська плата), облік взаєморозрахунків з контрагентами.СКЛАД — картотека ТМЦ, документи руху ТМЦ, облік за підрозділами та складами, МВО, інвентаризація, звіти.ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК — ведення податкового обліку відповідно до Податкового кодексу України.ОПЕРАЦІЇ — виставлення початкових залишків, бухгалтерські довідки, закриття рахунків наприкінці року та кварталу, закриття звітного періоду.ЗВІТИ — меморіальні ордери, журнал-головна, карти аналітичного обліку, фінансова та бюджетна звітність, звітність з ПДВ.
КАДРИ — структура та штатний розпис, облік персоналу, військовий облік, відомості про стаж, пільги, відпустки та лікарняні, формування кадрових наказів та звітності.
ЗАРПЛАТА — розрахунок заробітної плати, відпусток, лікарняних. Разові та умовно-постійні нарахування/утримання. Веде табель обліку робочого часу. Формування звітності.
ДОВІДНИКИ — загальносистемні, довідники користувача.АДМІНІСТРУВАННЯ — налаштування інтерфейсу, керування доступом, обслуговування інформаційної бази.

Master: Військові частини

Illustration

MASTER:Військові частини — спеціалізоване програмне рішення для ведення комплексного обліку у військових частинах України.

Створений для українського ринку та відповідає чинному законодавству України. Доступний у хмарному і стаціонарному рішеннях.

ПЛАНУВАННЯ І ФІНАНСУВАННЯ — ведення кошторису, контроль за його виконанням; облік за підпрограмами, згортання КЕКВ (2281, 2282, 2610, 3210).

БАНК — інтеграція з СДО "Клієнт казначейства - Казначейство"; контроль зобов'язань із кошторисом, аналіз погашення зобов'язань.
КАСА — документи каси, касова книга, розрахунки з підзвітними особами, звіти.
ПОСЛУГИ — облік отриманих та наданих послуг (батьківська плата), облік взаєморозрахунків з контрагентами.
ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК — ведення податкового обліку відповідно до Податкового кодексу України.
ОПЕРАЦІЇ — виставлення початкових залишків, бухгалтерські довідки, закриття рахунків наприкінці року та кварталу, закриття звітного періоду.
ЗВІТИ — меморіальні ордери, журнал-головна, карти аналітичного обліку, фінансова та бюджетна звітність, звітність з ПДВ.

КАДРИ — штатний розпис та штат.
Облік персоналу за ВОС, наявними військовими званнями та військовими званнями за посадою.
Військовий облік для працівників ЗСУ.
Облік стажу, в тому числі пільгового (час перебування в ООС, час навчання у військових ВНЗ).
Відомості про пільги, відрядження відпустки та лікарняні, формування кадрових наказів та звітності.

ЗАРПЛАТА — розрахунок заробітної плати та грошового забезпечення, відпусток, лікарняних.
Нарахування надбавок та доплат військовослужбовцям згідно нормативних документів про їх умови оплати праці.
Формування грошового атестату й інших спеціалізованих звітних форм.

ДОВІДНИКИ — загальносистемні, користувацькі довідники.
АДМІНІСТРУВАННЯ — налаштування інтерфейсу, упр
авління доступом, обслуговування інформаційної бази.

Master: Освіта

Illustration

MASTER:Освіта — програмне рішення для ведення комплексного обліку в органах управління у сфері освітою та закладах освіти (закладах вищої освіти, професійно-технічних навчальних закладах, загальноосвітніх навчальних закладах, дошкільних навчальних закладах).

Створений для українського ринку та відповідає чинному законодавству України. Доступний у хмарному та стаціонарному рішеннях.

ПЛАНУВАННЯ ТА ФІНАНСУВАННЯ — ведення кошторису, контроль за його виконанням; облік за підпрограмами, згортання КЕКВ (2281, 2282, 2610, 3210).

БАНК — інтеграція з СДО «Клієнт казначейства — Казначейство»; контроль зобов’язань з кошторисом, аналіз погашення зобов’язань.
КАСА — документи каси, касова книга, розрахунки з підзвітними особами, звіти.
НЕОБОРОТНІ АКТИВИ — картотека ОЗ та IНМА, додаткові аналітичні розрізи, документи руху ОЗ та IНМА, амортизація, звіти.
ПОСЛУГИ — облік отриманих та наданих послуг (батьківська плата), облік взаєморозрахунків з контрагентами.
СКЛАД — картотека ТМЦ, документи руху ТМЦ, облік по підрозділах і складо-місцях, МВО, інвентаризація, звіти.
ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК — ведення податкового обліку відповідно до Податкового кодексу України.
ОПЕРАЦІЇ — виставлення початкових залишків, бухгалтерські довідки, закриття рахунків в кінці року та кварталу, закриття звітного періоду.
ЗВІТИ — меморіальні ордери, журнал-головна, картки аналітичного обліку, фінансова та бюджетна звітність, звітність по ПДВ.

КАДРИ — структура та штатний розпис, тарифікація педагогічних працівників шкіл, дитячих садків, коледжів і музичних шкіл, у тому числі за вакантними посадами.
Облік персоналу, у тому числі за педагогічними званнями.
Військовий облік.
Облік стажу, у тому числі педагогічного, всіх видів пільг.

ЗАРПЛАТА — розрахунок заробітної плати, відпусток, лікарняних.
Нарахування надбавок та доплат педагогічним працівникам згідно нормативних документів про умови оплати праці працівників закладів освіти.
Автоматичний розрахунок надбавки за вислугу років.
Ведення табеля обліку робочого часу.
Формування звітності.

ДОВІДНИКИ — загальносистемні, користувацькі довідники.
АДМІНІСТРУВАННЯ — налаштування інтерфейсу, управління доступом, обслуговування інформаційної бази.

Master: Освіта

Illustration

MASTER:Реєстр територіальної громади (РТГ) — програмне рішення для зберігання, введення та обробки інформації про громадян населеного пункту, для реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб у межах територіальної громади.

ЄДИНА БАЗА ДАНИХ
— передача інформації про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання/перебування до Єдиного державного демографічного реєстру та органів виконавчої влади;
— опрацювання запитів фізичних осіб, органів державної влади, підприємств, установ і організацій;
— видача довідок з Реєстру територіальної громади (далі – Реєстр), передбачених Законом України "Про територіальні громади";
— забезпечення захисту бази даних, суворе дотримання правил доступу до Реєстру з метою недопущення зловживанням доступом до продукту, порушення його цілісності, порядку використання внесеної інформації, незаконного копіювання бази даних Реєстру чи її частини.

ІНТЕГРАЦІЯ З СЕРВІСАМИ
— долучення до суміжних сервісів, а саме: можливість інтегрування до програмного рішення комплексного сервісу «єМалятко».
Зокрема, реєстрація місця проживання дитини за заявою батьків, поданою в електронній формі, здійснюється виключно на підставі відомостей, отриманих в порядку інформаційної взаємодії з Державним реєстром актів цивільного стану громадян.

НАДАННЯ ПОСЛУГ ЦНАП
— автоматизація прийому громадян працівниками Центрів надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП);
— налаштування розмежування доступу до даних для окремих користувачів чи груп користувачів. Це дозволяє делегувати ЦНАП функції з актуалізації даних про особу;
— формування різних довідок для громадян.

Безкоштовна консультація!

Від сертифікованого спеціаліста!

Дякуємо!

В найближчий час наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Can't send form.

Please try again later.

Важливі посилання

Презентації


Демо-Доступ

Користувач "Головний бухгалтер" і без паролю

Нам довіряють

    Луцька міська рада
    Управління державної служби охорони
    Вінницька міська рада
    Міністерство молоді та спорту України
    В/ч 2678