Системи відеоспостереження

on . Posted in Blog

Даний комплект відеоспостереження може бути встановлений для торгової точки чи для під'їзду.

Torgovatochka

Podezd

Даний комплект відеоспостереження може бути встановлений, наприклад для приватного будинку чи офісу.

Dom

Ofice

Даний комплект відеоспостереження може бути встановлений наприклад для магазину.

Magaz

Даний комплект відеоспостереження може бути встановлений наприклад для для потреб підприємства.

Predpr

Даний комплект відеоспостереження може бути встановлений наприклад для для потреб підприємства.

Для чого потрібен відеонагляд:

По перше, останнім часом збільшилась кількість крадіжок, зломів. А система відеоспостереження сама по собі вже є стримуючим фактором для крадіїв. З даними статистики, у 90% випадків крадії віддадуть перевагу сусідній будівлі(дому, квартирі, виробничим площам), яка не обладнана камерами відеонагляду.

По друге, сучасні системи відеонагляду мають високу роздільну здатність та функцію нічної зйомки, що дозволяє вести цілодобову фіксацію подій, які відбуваються. А доступ до відеоархіву чи онлайн запису можна отримати практично з будь-якого пристрою: комп'ютеру, планшету чи смартфону та дізнатись: хто ходить перед воротами, хто дзвонить у домофон, хто припаркувався напроти. Продивитись записи також можна з даних девайсів: хто та коли приходив, що вносив чи виносив, скільки часу пробув та інш.

По третє, наявність системи відеонагляду дає власнику відчуття спокою та присутності: рідні люди та майно під захистом та завжди поруч – на відстані протягнутої руки.

В четвертих, для приміщень, в яких встановлена охоронна сигналізація є додаткова можливість продивитись, що відбувається, якщо сигналізація спрацювала! Буває, що охоронні сигналізації дають хибні спрацювання, а наряд охоронної служби вже під порогом і рапортує: «Слідів злому не виявлено! Двері ламаємо та входимо чи Ви приїдете та відкриєте?» І Ви все кидаєте та їдете, а можна було просто передивитись камери за допомогою Інтернету, або запис, що відбувалось під час спрацювання сигналізації чи за 5-10 хвилин до цього і нікуди не їхати.