Системи контролю доступу

Автор: Виталий on . Posted in Blog

Даний комплект турнікету в поєднанні з алкотестером може бути встановлений на прохідній підприємства чи заводу (алкотестер рахується окремо).

 turniket

Даний комплект замка зі зчитувачем може бути встановлений на дверях приміщення підприємства чи заводу до якого необхідно обмежити доступ за допомогою безконтактних карт.

 dveri

Програмне забезпечення системи контролю доступу забезпечує контроль руху кожного працівника, а також може забезпечувати облік робочого часу працівника.

 serv obl

Для чого потрібна система контролю та управління доступом :

Система контролю доступу (СКУД), являє собою ефективний захист від проникнення на той чи інший об'єкт (приміщення) сторонніх осіб. Такі системи найчастіше можна побачити на великих підприємствах, де потрібно ретельно розмежувати доступ співробітників в різні приміщення організації. Крім того, СКУД є ідеальним інструментом для максимально ефективного управління штатом і обліку робочого часу персоналу.

Які системи СКУД існують?

Наша компанія виробляє і впроваджує надійні системи, які здатні вирішувати дуже широкий спектр завдань. У нас ви можете вибирати з різних варіантів СКУД.
Зокрема, у нас є локальні установки, які монтуються тільки на одні двері. Такі пристрої відмінно підходять для монтажу в офіс.
Ще один варіант - це установка СКУД мережевого типу, які розраховані на значну кількість приміщень організації. Тобто охоплюється кілька прохідних з багатьма точками, де здійснюється вхід на об'єкт.

Від чого залежить вартість монтажу системи контролю доступу?

Якщо ви поставили собі за мету встановити СКУД, вам варто знати, що існує по-справжньому велика різноманітність обладнання, вартість монтажу якого буде відрізнятися. Існує ряд факторів, згідно з якими розраховується установка контролю доступу. Їх досить багато, але основних всього кілька.
     складність об'єкта з технічної точки зору;
     різновид програмного забезпечення;
     кількість елементів обладнання;
     бренд виробника системи контролю та управління доступом.