Системи відеоспостереження

on . Posted in Blog

Даний комплект відеоспостереження може бути встановлений для торгової точки чи для під'їзду.

Torgovatochka

Podezd

Даний комплект відеоспостереження може бути встановлений, наприклад для приватного будинку чи офісу.

Dom

Ofice

Даний комплект відеоспостереження може бути встановлений наприклад для магазину.

Magaz

Даний комплект відеоспостереження може бути встановлений наприклад для для потреб підприємства.

Predpr

Даний комплект відеоспостереження може бути встановлений наприклад для для потреб підприємства.

Для чого потрібен відеонагляд:

По перше, останнім часом збільшилась кількість крадіжок, зломів. А система відеоспостереження сама по собі вже є стримуючим фактором для крадіїв. З даними статистики, у 90% випадків крадії віддадуть перевагу сусідній будівлі(дому, квартирі, виробничим площам), яка не обладнана камерами відеонагляду.

По друге, сучасні системи відеонагляду мають високу роздільну здатність та функцію нічної зйомки, що дозволяє вести цілодобову фіксацію подій, які відбуваються. А доступ до відеоархіву чи онлайн запису можна отримати практично з будь-якого пристрою: комп'ютеру, планшету чи смартфону та дізнатись: хто ходить перед воротами, хто дзвонить у домофон, хто припаркувався напроти. Продивитись записи також можна з даних девайсів: хто та коли приходив, що вносив чи виносив, скільки часу пробув та інш.

По третє, наявність системи відеонагляду дає власнику відчуття спокою та присутності: рідні люди та майно під захистом та завжди поруч – на відстані протягнутої руки.

В четвертих, для приміщень, в яких встановлена охоронна сигналізація є додаткова можливість продивитись, що відбувається, якщо сигналізація спрацювала! Буває, що охоронні сигналізації дають хибні спрацювання, а наряд охоронної служби вже під порогом і рапортує: «Слідів злому не виявлено! Двері ламаємо та входимо чи Ви приїдете та відкриєте?» І Ви все кидаєте та їдете, а можна було просто передивитись камери за допомогою Інтернету, або запис, що відбувалось під час спрацювання сигналізації чи за 5-10 хвилин до цього і нікуди не їхати.

Системи контролю доступу

Автор: Виталий on . Posted in Blog

Даний комплект турнікету в поєднанні з алкотестером може бути встановлений на прохідній підприємства чи заводу (алкотестер рахується окремо).

 turniket

Даний комплект замка зі зчитувачем може бути встановлений на дверях приміщення підприємства чи заводу до якого необхідно обмежити доступ за допомогою безконтактних карт.

 dveri

Програмне забезпечення системи контролю доступу забезпечує контроль руху кожного працівника, а також може забезпечувати облік робочого часу працівника.

 serv obl

Для чого потрібна система контролю та управління доступом :

Система контролю доступу (СКУД), являє собою ефективний захист від проникнення на той чи інший об'єкт (приміщення) сторонніх осіб. Такі системи найчастіше можна побачити на великих підприємствах, де потрібно ретельно розмежувати доступ співробітників в різні приміщення організації. Крім того, СКУД є ідеальним інструментом для максимально ефективного управління штатом і обліку робочого часу персоналу.

Які системи СКУД існують?

Наша компанія виробляє і впроваджує надійні системи, які здатні вирішувати дуже широкий спектр завдань. У нас ви можете вибирати з різних варіантів СКУД.
Зокрема, у нас є локальні установки, які монтуються тільки на одні двері. Такі пристрої відмінно підходять для монтажу в офіс.
Ще один варіант - це установка СКУД мережевого типу, які розраховані на значну кількість приміщень організації. Тобто охоплюється кілька прохідних з багатьма точками, де здійснюється вхід на об'єкт.

Від чого залежить вартість монтажу системи контролю доступу?

Якщо ви поставили собі за мету встановити СКУД, вам варто знати, що існує по-справжньому велика різноманітність обладнання, вартість монтажу якого буде відрізнятися. Існує ряд факторів, згідно з якими розраховується установка контролю доступу. Їх досить багато, але основних всього кілька.
     складність об'єкта з технічної точки зору;
     різновид програмного забезпечення;
     кількість елементів обладнання;
     бренд виробника системи контролю та управління доступом.

Системи охоронної сигналізації

Автор: Виталий on . Posted in Blog

Даний комплект може передавати на пульт охорони чи на телефон власника сповіщення чи СМС про спрацювання сигналізації.

 kvart

Даний комплект може передавати на пульт охорони чи на телефон директора сповіщення чи СМС про спрацювання сигналізації.

 sklad

Система охоронної сигналізації:

Сучасна охоронна система відіграє значну роль в житті людей. Завдяки їй можна не турбуватися за свою безпеку і безпеку своїх близьких, а також за збереження цінностей.

Однак, слід розуміти, що тільки якісні та високотехнологічні пристрої здатні забезпечити максимальну надійність на об'єктах, що охороняються. Ще одна важлива обставина, про яку не слід забувати - це професійний монтаж. Без його здійснення навіть найдосконаліші охоронні системи не будуть функціонувати належним чином.

Зрозуміло, монтаж охоронних систем, в більшості випадків, потрібен на комерційних об'єктах. Зокрема, обладнання для магазину передбачає захист не тільки від проникнення в неробочий час, а й від спроб крадіжки під час роботи закладу.

Системи для офісу дозволяють регулювати потік відвідувачів, а також співробітників організації. Система запобігає крадіжці офісного обладнання та інших матеріальних цінностей.

Для дому, квартири чи котеджу незамінною є така система, як охоронна сигналізація. Криміногенна обстановка зараз така, що не дозволяє залишати своє житло без нагляду.

Про AGB Control

Автор: Super User on . Posted in Blog

 AGB Control - створена для автоматизації та контролю процесу руху продукції, для безоператорного зважування автотранспорту

Автоматизація процесів руху транспорту на підприємстві (допуск, зважування, завантаження/розвантаження) та інтеграція з 1С;
Виявлення та недопущення схем шахрайства;
Підвищення швидкості виконання логістичних операцій по прийомці та відпущенню продукції;
Мінімізація впливу людського фактору;
Підтвердження всіх операцій фото та відеоматеріалами;
Підвищення престижності та конкурентоспроможності підприємства.

ПАК AGB Control – це аналітична система, що в автоматичному режимі контролює та забезпечує процес руху продукції по елеватору, що мінімізує втрати.

11

Економічний ефект впровадження AGB Control

1. Збільшення прибутку за рахунок скорочення часу проходження 1-го автомобіля

111222

2. Зменшення витрат на утримання персоналу

333

3. Зменшення ризиків впливу людського фактору

444

Інтерфейс програми

Автор: Super User on . Posted in Blog

 Опис інтерфейсу користувача

inter1

inter2

inter3

Візуалізація бізнес-процесів та помилок

inter4

inter5

inter6

Візуалізація порушень послідовності проходження бізнес-процесів

inter7

Візуалізація ЗД відвантажень

inter9

Фото та відеофіксація всіх процесів

inter8

inter10